popis 8.serie

18. září 2006 v 0:21 | jitule-charmed |  8.serie
Popis epizody:
Po té co sestry nafingovali svoji vlastní smrt, neustále mění svoji i Leovu podobu, aby nevzbudily podezření. A zvlášť v tuto chvíli, kdy jejich Otec Victor koná pohřeb v domě. Tam mimo smutných hostů a příbuzných nechybí ani Agent Case od FBI, který má o smrti sester stále pochybnosti.

Paige je smutná, že nad její památkou téměř nikdo nesmutní, a tak se změní na ženu jménem Janice Dickinson a jde si poplakat na vlastní hrob. Ovšem Piper a Phoebe ji odhalí a odvedou si ji do kuchyně, kde si s ní chtějí promluvit. Tam všechny tři odhalý své pravé tváře. Najednou do vnitř přichází neznámý muž, sestry se leknou a myslí si, že jsou odhalené, ale po chvíli vyjde na jevo, že onen neznámý je Leo. V tu chvíli Paige slyší zvonění ve své hlavě a spolu se sestrami si myslí, že starší vědí, o tom že jsou na živu. Leo však říká, že zvonění je automatické a nejspíš to bude nějaký nový chráněnec. Také jim říká, aby v žádném případě neodhalovaly své pravé tváře. Phoebe si všimne, že u její památky je muž se kterým se setkávala ve výtahu v Bay Mirror, taky sestrám řekne, že se jí líbí, ale že spolu nikdy nemluvili.
Na pohřeb do domu dorazí i démon Haas, který si tu povída s Victorem a snaží se z něj vymámit něco bližšího o smrti sester a Lea. Po té se začne zajímat o dům a ptá se Victora jestli není na prodej. Victor ho vyhodí a on se vrací do podsvětí, kde ostatním démonům řekne, že sestry jsou nejspíš opravdu mrtvé. Má v plánu zabít Victora, aby získal dům pod kterým je silný zdroj magie - Nexus.

Po té co se Agent Case vrátí z pohřbu, chystá se odjet z města, v domnění, že to pomůže k odhalení sester. Nechává tu svého kolegu Agenta Murphyho, aby ohlídal situaci a hlásil případné, podezřelé změny.

Krátce na to jsou sestry naštvané z toho, že nedomyslely své změny identit... Phoebe však napadne, jak by tuto situaci mohly vyřešit a všichni jí následují do podkroví. Tam vytáhnou ze staré bedny knihu stínů a Phoebe začne s přípravami na kouzlo identit. Sestry si vymysleli nová jména a Phoebe pronese kouzlo. Od této chvíle jsou známy jako Lewis (Leo), Jenny (Piper), Julie (Phoebe) a Jo (Paige) Bennettovi. Jejich pravou podobu od této chvíle vidí jen blízcí příbuzní. Phoebe je nadšená, že má konečně možnost žít normální život bez magie a ihned bere Piper nakupovat. Paige zůstává doma s výmluvou, že chce odpočívat. Místo odpočinku ale přivolá svoji babičku Penny a povídají si o tom, že jediná ona nemůže mít normální život, né jako světlonoš a navíc stále slyší to zvonění. Na Penny je vidět, že není zrovna nadšená z toho, že by měly její vnučky skončit s čarováním. I přesto ale Paige chápe a posílá ji ven, aby si zkusila normálně žít.

Paige je ve městě v malé kavárně a seznamuje se tu z nějakým mužem, po chvíli se však stanou oba svědky loupeže, Paige neváhá a ihned se vydává polapit zloděje. To se jí sice nepodaří, ale místo toho uslyší opět zvonění a vydává se na místo jeho zdroje - do kina. Zde potkává mladou, černě oděnou čarodějnici a ta ji zachrání před démonem, který v kině zabíjel.

Doma se Victor a Leo spolu baví o jejich životě bez magie a když Victor odchází pro špinavé nádobí, zjeví se mu jeden ze starších. Říká mu o tom, že by bylo lepší kdyby si vzali malého Wyatta a Chrise do péče oni, protože je Victor jako smrtelník nemůže ochránit. Ten samozřejmě nesouhlasí, Leo sledoval celý rozhovor schovaný v druhé místnosti.
Piper je v klubu a snaží se přesvědčit pracovníka, že je Victorova neteř. A že proto zná heslo do počítače a ví přesně co kde najít. Phoebe se zatím vydala do Bay Mirror kde si jako Julie, né příliš přesvědčivě, hraje na sestřenici Phoebe. Když odchází, ve výtahu se střetne s Mužem, který byl na jejím pohřbu a dozvídá se jeho jméno - Dex Lawson. Hned jak si podají ruce, Phoebe má předtuchu jak si Dexe bere za manžela. Paige si doma stále neví rady se zvoněním, které souvisí s jejím novým svěřencem a tak se ho tedy pomocí křišťálu snaží najít. V tom jí vyruší Piper a Phoebe, které nejsou nadšené z toho, že Paige používá magii. Zvlášť proto že se dohodly, že budou žít bez ní. V tu chvíli přichází Paige podpořit babička.

Než se stihnou pohádat, z dola se ozve rámus a sestry jdou zjistit co se děje. Vidí pár démonů v čele s Haasem, kteří se snaží zabít Victora. To jim opět překazí čarodějnice, která zachránila Paige v kině. Démony zažene pomocí její schopnosti - telekineze a pak téměř beze slov odchází.

Sestrám je jasné, že musí Haase zničit, ale zároveň na sebe nechtějí moc upozornit a tak přemýšlí jak to provedou. Victor přichází do svého bytu, kde je na něj připravený Haas s partou démonů. Nabídne mu, že ho nezabije když mu řekne kdo byli ty tři mladé ženy v domě. V tu chvíli se do bytu přenese malý Wyatt a všechny démony kromě Haase zničí. V zápětí se ukáže, že v bytě nebyl ani Victor ani Wyatt, nýbrž kouzlem přeměněná Piper za Wyatta a Phoebe za Victora. Paige stále přemýšlí o neznámé, mladé čarodějnici a společně se sestrami si myslí, že právě ona je její nová svěřenkyně. Mezitím se zmiňovaná mladá čarodějnice nachází u sebe na koleji a my se dozvídáme, že je to studentka jménem Billie.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Katka Katka | E-mail | Web | 19. července 2007 v 9:07 | Reagovat

Mrkni se na můj blog

2 fanoušek 1 fanoušek 1 | 5. ledna 2008 v 15:23 | Reagovat

hele a oni jako už nikdy nebudou čarodějky, nebo co??? pls, napiš, jak to dopadne!!! díky...

3 fanoušek 1 fanoušek 1 | 5. ledna 2008 v 15:25 | Reagovat

tím  jako myslim to, jak si dlai jiný jména a udělali že jsou mrtví- to už nebudou zase Piper a tak, ale budou jako s jinýma jménama nebo co????? pedem dík za vysvětlení...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama